dnd, d&d dungeons and dragons
 
Snarry World
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d MENU dungeons and dragons
 
Strona Główna Desiderium Intimum Mistrz i Chłopiec Tłumaczenia Nasza Książka/Our Book Kategorie Newsów Szukaj
 
isa, dnd.rpg.info.pl

dnd, d&d
OUR BOOK
dungeons and dragons
 
The Light Enthralled by The Darkness:

BOOK 1 - THE BLACK MONGREL
BOOK 2 - THE CURSED ONE
BOOK 3 - THE POISONS MASTER


 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
NASZA KSIĄŻKA
dungeons and dragons
 
The Light Enthralled by The Darkness PO POLSKU:

KSIĘGA 1 - CZARNY MONGREL
KSIĘGA 2 - PRZEKLĘTY
KSIĘGA 3 - MISTRZ TRUCIZN


 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Nasza twórczość/Our stuff
dungeons and dragons
 
DESIDERIUM INTIMUM
MISTRZ I CHŁOPIEC
NASZE TŁUMACZENIA

Desiderium Intimum In Other Languages
The Master and The Boy

Desiderium Intimum Soundtrack
Desiderium Intimum Arts
Inne Ficki
Contests
Awards
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Nasze Teledyski/Our Videos
dungeons and dragons
 
Desiderium Intimum Trailers
Videos by Ariel & Gobuss
Videos by Ariel Lindt
Videos by Gobuss
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Polecane/Recommended
dungeons and dragons
 
Snarry od A do Z
Fanfics
Arts
Videos
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Użytkowników Online
dungeons and dragons
 
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 7,348
Najnowszy Użytkownik: olcia_olenka
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Our Desiderium Intimum Videos
dungeons and dragons
 


 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Nawigacja
dungeons and dragons
 
Strona Główna
Nasza Książka/Our Book
Kategorie Newsów
Artykuły
Buttony do Snarry World
Statystyki
Szukaj
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
THE LIGHT ENTHRALLED BY THE DARKNESS
dungeons and dragons
 

THE LIGHT ENTHRALLED BY THE DARKNESS ON AMAZON
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Igranie z zemstą Część 8
dungeons and dragons
 
Beta: Kaczalka. Dziękujemy :*
Część 8
Jakiś czas później, przyciśnięci do siebie, leżeli nadzy na łóżku Snape'a. Ich kończyny były splątane, a twarde penisy błagały o spełnienie.

Harry był już blisko, tak blisko, iż zaczął mocniej podrzucać biodrami. Przywarł ustami do warg Snape'a, jak gdyby chciał go pożreć. Ręka mężczyzny wędrowała po jego plecach, zsuwając się coraz niżej i niżej, aż w końcu musnęła tyłek.

I wtedy jeden z palców wsunął się pomiędzy jego pośladki i nacisnął na wejście. Uczucie było takie ekscytujące i zakazane, że Harry doszedł ze zduszonym krzykiem. Snape nadal pieścił jego wejście i drażnił je, tak że chłopak pomyślał, iż z powodu zalewających jego ciało gwałtownych fal orgazmu za chwilę chyba zwariuje.

- Merlinie - wydyszał w usta Snape'a. Ręka mężczyzny wycofała się i Harry poczuł, że Mistrz Eliksirów przyspieszył swoje ruchy, a jego twardy penis ocierał się o pokryty spermą brzuch Harry'ego. Przywarł do Snape'a, przyciągając go do siebie tak blisko jak potrafił. Chciał poczuć ten moment, kiedy mężczyzna dojdzie, chciał wiedzieć jak to odczuwa. Chciał wiedzieć czy Snape'owi podoba się to tak bardzo jak jemu.

Snape zacisnął powieki, a jego brwi zmarszczyły się i Harry poczuł gorące nasienie rozlewające się po jego skórze. Snape, drżąc, ścisnął go mocniej i było już po wszystkim.

Harry dyszał i obserwował, jak Mistrz Eliksirów otwiera oczy. Uśmiechnął się do mężczyzny, który w odpowiedzi uniósł kącik ust.

To był dobry wieczór. Idealny wieczór. Po oralnej przygodzie w bibliotece spędzili dwie godziny w laboratorium, po czym Snape kazał Harry'emu pójść ze sobą. Szybko odnaleźli drogę do sypialni mężczyzny i tym razem Harry nie wahał się, kiedy Snape powiedział mu, żeby się rozebrał i dołączył do niego.

- To było miłe - powiedział Harry, kiedy mężczyzna uwolnił się z jego uścisku. Przeciągnął się, czując się zrelaksowany i usatysfakcjonowany.

- Hmm. - Zabrzmiało to jak potwierdzenie i sprawiło, że chłopak uśmiechnął się szerzej.

Nie był tak zmęczony, jak poprzedniej nocy i nie czuł się śpiący. Obserwował więc Snape'a, obserwował te czarne oczy obserwujące jego.

- Muszę przyznać, że nigdy nie brałem cię za pederastę, Potter - powiedział Snape, a w jego głosie zabrzmiała nuta ciekawości.

- Za kogo? - Harry odsunął się odrobinę i ułożył wygodniej, podpierając się na łokciu. Ich nogi nadal były splatane, ale w ogóle mu to nie przeszkadzało.

- Za homoseksualistę.

Harry zamrugał.

- Ale ja nie jestem homoseksualistą.

Snape wybuchnął śmiechem, częściowo chowając twarz w poduszkę.

- Oczywiście, że nie, Potter. Właśnie dlatego ssałeś mojego penisa niecałe trzy godziny temu. Właśnie dlatego leżysz nago w łóżku z mężczyzną. Ponieważ nie jesteś homoseksualistą.

Policzki Harry'ego zapłonęły.

- Tak naprawdę to jeszcze o tym nie myślałem. Lubię robić wszystkie te rzeczy, ale nigdy nie rozważałem tego, czy jestem homoseksualistą.

Snape usiadł, westchnął i potrząsnął głową.

- Zazwyczaj nie omawiam ze studentami ich prywatnych problemów. Jednakże, skoro już tutaj jesteśmy, zobaczymy, co da się zrobić. - Snape oparł dwie poduszki o zagłówek, usiadł podpierając się na jednej z nich, poklepał zapraszająco miejsce obok siebie i odchrząknął. - Niech mi pan powie, panie Potter, od jak dawna skrywa pan seksualne fantazje dotyczące mężczyzn?

Harry wiedział, że Snape drażni się z nim, nawet jeżeli używał swojego najlepszego nauczycielskiego tonu. I normalnie zacząłby się śmiać, ale to nie była normalna sytuacja, ponieważ naprawdę w ogóle nie zastanawiał się nad tą sprawą.

- Nie skrywam niczego takiego - odpowiedział niezwykle cichym głosem. Oparł się o poduszkę, ale nie odważył się spojrzeć na Snape'a.

- A te magazyny homoseksualne trzymasz w pokoju jedynie dla własnej rozrywki?

Harry prychnął.

- Byłem tylko ciekawy. To nic nie znaczy.

- Potter. - Głos Snape'a był cichy, niemal łagodny. - Spójrz na mnie.

Harry skierował wzrok w górę i napotkał zmrużone oczy.

- Po pierwsze, jeżeli kiedykolwiek powiesz komukolwiek, że dałem ci szczerą poradę, to rzucę na ciebie dokładnie każdą klątwę ze "Śmierci przez różdżkę", rozumiesz? - Harry przytaknął, nie będąc pewien, do czego zmierza Snape. - Dobrze. A teraz rada. To całkowicie normalne, że czujesz się zagubiony w związku ze swoimi preferencjami seksualnymi. Jednakże nie przyniesie to nikomu korzyści, a najmniej tobie, jeżeli będziesz zaprzeczał swoim uczuciom. A teraz powiedz mi, Potter, kiedy po raz pierwszy pomyślałeś o seksie z mężczyzną?

- Nie jestem pewien. Jakoś w zeszłym roku, tak myślę. Zagłębiłem się w to bardziej tego lata, przez te magazyny. I przez ciebie.

- Rozumiem. A co sądzisz o dziewczynach?

- W większości uważam je za denerwujące - powiedział szczerze Harry. - A najdziwniejsze jest to, że dopóki nie zacząłem fantazjować o mężczyznach, nigdy tak naprawdę nie myślałem zbyt dużo o seksie. To znaczy w zeszłym roku była taka jedna dziewczyna, ale tylko się całowaliśmy. I nawet nie chciałem robić z nią czegoś więcej. Była bardzo irytująca. A teraz - Harry wskazał na siebie i Snape'a - chyba nie potrafię przestać o tym myśleć.

Snape parsknął.

- Nie sądzę, żeby to wszystko było aż takie dziwne. Odkrywałeś swoje preferencje. I wierzę, że ci się udało.

Harry westchnął.

- A więc jestem homoseksualistą? Po prostu świetnie.

- To nie jest takie straszne, Potter.

- A właśnie, że jest. - Harry potarł palcem bliznę na swoim czole. - Ja już jestem inny. Naprawdę nie potrzebuje kolejnego powodu, aby ludzie gapili się na mnie i obgadywali mnie za plecami.

- Przestań się nad sobą użalać. To do ciebie nie pasuje. - Głos Snape'a brzmiał już jak dawniej. - Jednakże masz rację co do reakcji ludzi. Potrafią być wyjątkowo nieprzychylni takim jak my. Czy powiedziałeś komuś o tym odkryciu?

- Poza tobą? - Harry'emu udało się lekko uśmiechnąć. - Nie.

- I niech tak zostanie.

- Co masz na myśli? - zapytał Harry, marszcząc brwi. - Myślałem, że może powinienem powiedzieć o tym swoim przyjaciołom.

Snape spojrzał w dół, najwyraźniej w poszukiwaniu odpowiednich słów.

- Ludzie zazwyczaj nie lubią homoseksualistów. Nawet osoby, na których ci zależy, mogą cię opuścić, kiedy dowiedzą się o twoich preferencjach.

- Ron i Hermiona nigdy by tego nie zrobili!

Snape uniósł brew.

- Jesteś tego pewien? Czy jesteś absolutnie pewien, że Weasley bez problemu zaakceptuje fakt, że lubisz ssać penisy?

- No dobrze, Ron odpada. Ale Hermiona nie będzie miała nic przeciwko.

- Panna Granger ma rozsądnie funkcjonujący umysł, więc dam jej kredyt zaufania. Ale czy myślisz, że Weasley będzie tak samo rozsądny? Czy wierzysz, że Molly Weasley otworzyłaby dla ciebie swoje ramiona, gdyby wiedziała? Czy sądzisz, że twój ojciec chrzestny krzyczałby z radości, gdyby wiedział, że preferujesz mężczyzn?

Harry zmrużył oczy, czując na plecach zimny dreszcz.

- Nie zaczynaj z tym, proszę.

Snape przesunął się bliżej, a jego ton stał się bardziej natarczywy.

- Niczego nie zaczynam. Po prostu próbuje ci wytłumaczyć, jak działa ten świat, żebyś wiedział, czego się spodziewać, kiedy to lato się skończy, a ty powrócisz do Hogwartu jako "Harry radosny gej". Na świecie jest wielu takich ludzi jak twój ojciec chrzestny, którzy nie mają zbyt dobrego zdania na temat homoseksualistów.

- Nie mieszaj w to Syriusza! - warknął Harry. - Wiem, że go nienawidzisz. Nie musisz mi o tym przypominać.

- Moje uczucia odnośnie twojego ojca chrzestnego nie mają tu nic do rzeczy, Potter. Chociaż raz bądź rozsądny i posłuchaj tego, co do ciebie mówię.

- Właśnie to robię i słyszę tylko, jak obrażasz Syriusza!

Snape odsunął się, a w jego oczach błyszczała złośliwość, tak jakby właśnie zamierzał publicznie skrytykować Harry'ego za schrzaniony eliksir.

- Widziałeś moje wspomnienie. Widziałeś mnie jako nastolatka. Jak myślisz, do kogo należał ten penis? Jak myślisz, skąd znam poglądy Blacka na ten temat?

Harry, zszokowany, otworzył usta i podążył za swoim instynktem, który mówił mu, żeby nigdy nie wierzyć Snape'owi.

- Kłamiesz!

Snape uśmiechnął się krzywo.

- Może powinienem umieścić to wspomnienie w myślodsiewni, żebyś mógł je dokładnie obejrzeć. Masz już doświadczenie w grzebaniu w moich prywatnych myślach.

- Przestań! - wrzasnął Harry, odskakując od Snape'a. Nie rozumiał, dlaczego mężczyzna mówi takie rzeczy o Syriuszu.

- Nie, Potter. Myślę, że nadszedł czas, abyś poznał inną część prawdy o swoim drogim ojcu chrzestnym.

- Zamknij się! - Harry zerwał się z łóżka i na drżących nogach ruszył w kierunku drzwi.

- Twój ojciec chrzestny był podstępnym, zaślepionym, nieodpowiedzialnym, narwanym, aroganckim, nietolerancyjnym łajdakiem!

- Mam to gdzieś! - wrzasnął i odwrócił się w stronę łóżka. Snape wyglądał tak, jakby chciał kogoś przekląć, najprawdopodobniej jego. - Mam gdzieś, czy był właśnie taki. Był wszystkim, co miałem!

Łzy gniewu kłuły go w oczy i niech go szlag trafi, jeżeli pozwoli Snape'owi je zobaczyć. Odwrócił się więc i wymaszerował z sypialni.

- Torustitum! - krzyknął Snape, a chwilę po tym: - Mobilicorpus!

I zanim Harry zdążył zorientować się, co się dzieje, ponownie leżał na łóżku obok Snape'a.

- Puść mnie! - Próbował rzucać się na pościeli, ale jego ciało nie chciało się poruszyć. - Natychmiast mnie puść!

Palce mężczyzny złapały go za brodę i zmusiły, aby na niego spojrzał.

- Jeżeli natychmiast się nie opanujesz, to zmuszę cię do wypicia eliksiru uspokajającego, czy to jasne? - Harry przełknął ślinę i zamknął oczy. Nie chciał patrzeć na Snape'a. - Tak lepiej - powiedział Snape i uwolnił brodę Harry'ego, który od razu odwrócił głowę. - Potter, wiem, co czułeś do swojego ojca chrzestnego i nawet ja nie jestem aż tak bezduszny, aby kontynuować ciskanie ci w twarz jego win. Próbuję ci tylko uświadomić, że nawet osoby, które uważasz za dobre, mogą mieć wyjątkowo paskudną opinię na temat twoich preferencji seksualnych.

Harry wziął głęboki oddech i ponownie otworzył oczy, ale wciąż nie chciał patrzeć na Snape'a.

- Co się wydarzyło? Co Syriusz ci zrobił?

- Finite Incantatem - powiedział Snape, stukając różdżką w pierś Harry'ego. - Nie waż się opuścić tego łóżka dopóki nie skończę. - Harry nie odpowiedział, ale nie poruszył się też, co Snape najwyraźniej uznał za zgodę. - Wiedziałem, że wolę mężczyzn odkąd skończyłem piętnaście lat. Przedyskutowałem to z kilkoma Ślizgonami, o których wiedziałem, że również mają podobne upodobania. Młodszy brat Blacka, Regulus, podsłuchał nas i doniósł twojemu chrzestnemu o swoim odkryciu. - Snape wyciągnął się na plecach obok Harry'ego i chłopak w końcu odwrócił głowę, aby na niego spojrzeć. Mężczyzna nie odwzajemnił spojrzenia, tylko wpatrywał się w sufit. - Wtedy Black użył swojego oczywistego uroku, aby przekonać mnie, iż dzielimy te same preferencje. A ja byłem na tyle głupi, że mu uwierzyłem. Chciałem mu wierzyć. Chciałem wierzyć w to, że jeden z tych idealnych Gryfonów ma równie mroczny sekret, jak ja. Kiedy Black wiedział już, że mnie przekonał, powiedział, że będzie się nadal ze mną spotykał, ale tylko wtedy, jeżeli będę mu obciągał. I robiłem to. Przez cały tydzień, każdej nocy. Ssałem jego penisa. On mnie nigdy nie dotknął.

- To właśnie widziałem - powiedział łagodnie Harry.

- Tak, Potter, natrafiłeś na wspomnienie z jednej z tych schadzek. Kiedy ów tydzień minął, Black przestał się ze mną widywać i rozgłosił plotkę, że jestem pedałem. Powiedział wszystkim, że jestem obrzydliwym lachociągiem. Sprawił, że moje życie w Hogwarcie stało się jeszcze gorsze niż do tej pory. Oczywiście, chciałem się na nim zemścić i dlatego rozpuściłem plotkę, że Black również jest gejem i uwielbia, kiedy jego penisa ssą Ślizgoni.

Harry parsknął, nie potrafiąc się powstrzymać. Snape rzucił mu rozbawione spojrzenie.

- Założę się, że Syriuszowi się to nie spodobało - powiedział Harry, uśmiechając się.

- Istotnie. Nie był za bardzo szczęśliwy.

- I co zrobił?

- Wysłał mnie do Wrzeszczącej Chaty. Poprosił, żebyśmy się tam spotkali, aby naprawić nasze relacje. Wierzę, że znasz dalszy ciąg tej historii.

- Tak - odparł Harry. Snape zacisnął usta, gapiąc się w przestrzeń. - Przepraszam za to, co zrobił Syriusz...

- Przestań, Potter. Nie opowiedziałem ci tej historii, żebyś się nade mną użalał. Chcę ci pokazać, że preferowanie mężczyzn nie jest słabością. Staje się nią, kiedy pozwolisz, aby inni użyli tego przeciwko tobie.

- Myślę, że zrozumiałem - odparł Harry i przysunął się odrobinę bliżej do Snape'a. - Dursleyowie ciągle opowiadali o tym, że homoseksualiści to gwałcący dzieci zboczeńcy.

- Kto by pomyślał, że ci mugole będą mnie aż tak dobrze znać? - odpowiedział spokojnie mężczyzna.

Harry przez chwilę gapił się na niego. I wtedy zrozumiał, o czym Snape mówił.

- Nie jestem dzieckiem. A ty nie jesteś gwałcicielem. Chociaż jeszcze się nie zdecydowałem, co do tej części ze zboczeńcem.

Snape odwrócił głowę i spojrzał na Harry'ego z uniesioną brwią.

- A więc może i nie jesteś dzieckiem, ale jesteś młody. I jesteś moim uczniem. I wielu ludzi przyzna rację, że jesteś zbyt młody, aby podjąć decyzję i zgodzić się na to, co robimy, a to czyni ze mnie gwałciciela. I zdecydowanie potrafię być zboczeńcem, Potter. Spędzimy ze sobą jeszcze tydzień. Tylko poczekaj.

Harry wybuchnął śmiechem i pogładził palcami ramię Snape'a w pojednawczym geście.

- Jeżeli wiesz o tym wszystkim, to dlaczego robisz ze mną te rzeczy?

- A dlaczego ty robisz je ze mną?

- Ponieważ lubię je robić. Są przyjemne - wyszeptał Harry.

- Cóż, sam sobie odpowiedziałeś. - Mężczyzna wziął głęboki oddech. - Możesz już iść, jeżeli chcesz. Skończyłem.

Harry przekręcił głowę i spojrzał na drzwi. A później na Snape'a.

- Mogę zostać tutaj?

- Jestem przekonany, że możesz. Ale spróbuj nie chrapać tak głośno, jak poprzedniej nocy.

- Ja nie chrapię - odparł Harry, szczerząc się. Złapał za pościel, wyciągnął ją spod nich i przykrył nią mężczyznę. Następnie wśliznął się pod nią i położył obok Snape'a, opierając policzek na jego klatce piersiowej.

- Zapomniałeś o czymś, Potter.

- Tak?

- Tak, jeżeli nie chcesz obudzić się, czując okropne swędzenie. - Harry przewrócił oczami, sięgnął po różdżkę i rzucił na nich obu zaklęcie czyszczące. - Znacznie lepiej. A teraz prześpij się trochę, Potter.

- Dobrze - odparł, układając się ponownie obok Snape'a, gdy tylko ten zgasił światła. Pokój pogrążył się w ciemnościach i Harry skupił się na powolnym i spokojnym tempie, w którym biło serce mężczyzny. Snape przesunął się i objął go ramieniem w talii, przyciągając bliżej do siebie. I Harry czuł się uspokojony, zrelaksowany i trochę mądrzejszy, podczas gdy puls mężczyzny utulał go do snu.


***

Veritaserum gotowało się na wolnym ogniu i nie potrzebowało żadnej uwagi przez kolejne dwadzieścia cztery godziny, więc Harry zabrał się za muchy siatkoskrzydłe, potrzebne do Eliksiru Wielosokowego, który musiał warzyć się przez dwadzieścia jeden dni. Sięgnął po kociołek, ustawił go na ogniu i zaczął przygotowywać muchy.

- Kto ukradł skórkę boomslanga i skrzeloziele z mojego gabinetu, Potter?

Harry spojrzał na stojącego przy innym stole i pracującego nad własnym eliksirem Snape'a i wyszczerzył się.

- Nie mam pojęcia, sir - odpowiedział najbardziej niewinnym tonem, na jaki było go stać.

- Użyłeś skrzeloziela podczas turnieju i wmawiasz mi, że nie wiesz, kto go zabrał? Wiem, że to byłeś ty. Nie wiem tylko, jak udało ci się dostać do mojego gabinetu.

- W porządku - powiedział Harry, litując się nad spoglądającym na niego z frustracją mężczyzną. - Użyłem twojego skrzeloziela, ale go nie wziąłem.

- W takim razie, kto to zrobił?

- Zgredek.

- Zgredek? Domowy skrzat?

- Tak. Ale to była sprawka Moody'ego, tego fałszywego Moody'ego. Chciał, żebym przeżył i wygrał, abym mógł wziąć udział w trzecim zadaniu.

Harry starał się zapomnieć o tym, co wydarzyło się po trzecim zadaniu, więc szybko wrzucił muchy siatkoskrzydłe do kociołka.

- Ach tak - powiedział Snape, jak gdyby właśnie odczytał myśli Harry'ego. - Trzecie zadanie. To, kiedy całkowicie samemu udało ci się sprowadzić z powrotem Czarnego Pana. Naprawdę, Potter, to był prawdziwy popis twojej niekompetencji.

Harry gapił się na mężczyznę, czując spływającą po ciele zimną falę niedowierzania. Dzień zaczął się w taki przyjemny sposób. Obudzili się razem, trochę się poprzekomarzali, a później powtórzyli pod prysznicem to samo, co zrobili poprzedniego dnia rano. A teraz Snape obrażał go. Ponownie.

Wtedy w umyśle Harry'ego coś zaskoczyło i zapragnął przywalić głową w ścianę. Oczywiście, że Snape go obrażał. To było częścią lekcji, którą Harry musiał sobie przyswoić, albo przynajmniej mężczyzna tak to sobie zaplanował.

Jednak w tej grze mogą brać udział dwie osoby, jak Harry nauczył się wczorajszego dnia.

- Tak, cóż, przynajmniej nie upadłem przed nim na kolana, całując skraj jego szaty i pozwalając mu się pierzyć, jak zrobili to niektórzy przebywający w tym pomieszczeniu - powiedział tak zwyczajnie, jak potrafił, ale i tak wzdrygnął się, słysząc swoje własne słowa.

Snape wyglądał jednak tak, jakby był pod wrażeniem. I wtedy na jego ustach pojawił się krzywy uśmieszek.

- Nie, pozwoliłeś tylko zginąć swojemu szkolnemu koledze. A to wymaga umiejętności, Potter. Powiedz mi, czy Diggory'ego łatwiej było zabić niż swojego ojca chrzestnego?

Kurwa. To zabolało. Harry zagryzł wargę, walcząc z rosnącym w piersi płomieniem gniewu.

- Oddychaj, Potter.

Harry próbował, ale ciężko było bronić się przed tymi słowami i nie pozwolić im się zranić.

- Syriusz był o wiele łatwiejszy do zabicia niż Cedrik - udało mu się w końcu wydusić, chociaż jego własne słowa wbijały mu się w serce niczym nóż. - W większości dzięki twojemu tchórzostwu i twojej niekompetencji. Żałosne, Snape, nawet ja miałem większe jaja, aby sprzeciwić się Umbridge. Ty byłeś takim tchórzem, że nawet nie spróbowałeś jej sprzątnąć, kiedy wrzeszczała na ciebie, że potrzebuje Veritaserum. A później nie mogłeś mnie znaleźć. Spędziłeś całe popołudnie błądząc po cholernym lesie. Gdzie wtedy były twoje zaklęcia tropiące, co?

Snape zacisnął usta i przez chwilę Harry myślał, że chyba naprawdę udało mu się go wkurzyć, ale wtedy mężczyzna wykrzywił wargi.

- Może i tak było, Potter, ale ja wciąż żyję. Podczas gdy twój ojciec chrzestny obciąga Śmierciożercom w piekle.

Harry zmrużył oczy.

- Nie, tak właściwie to pewien Śmierciożerca obciągnął mojemu ojcu chrzestnemu, kiedy był jeszcze uczniem. Do tego niemal zabił tego pedała. I uszło mu to na sucho. Powiedz mi, Snape, czy nadal sikasz ze strachu, kiedy tylko Lupin dziwnie na ciebie spojrzy?

Snape opuścił nóż i położył obie ręce na stole, pochylając się i przybliżając do Harry'ego.

- A teraz powiem ci coś, czego prawdopodobnie jeszcze nie wiesz. Draco Malfoy jest znacznie bardziej utalentowanym obciągaczem niż ty, Potter. Chyba nie sądziłeś, że to żałosne coś pomiędzy nami będzie trwało dłużej, prawda? W chwili, kiedy tylko znajdziemy się w Hogwarcie, będę każdej nocy wzywał Draco Malfoya do mojego gabinetu i pozwalał mu ssać swojego penisa. I może powiem mu także, jakim jesteś żałosnym frajerem, aby mógł ogłosić to całej szkole.

Harry'ego zatkało. Zupełnie zabrakło mu słów, ponieważ rozdzierający ból, który go przeszył, w jakiś sposób wyłączył najważniejsze funkcje jego mózgu.

- Oddychaj, Potter. - W głosie Snape'a słychać było triumf.

- Nie - powiedział Harry, wbijając paznokcie w drewniany blat stołu. - Kurwa. Nie. Nie potrafię już dłużej tego robić.

- Robiłeś to i nawet całkiem dobrze ci szło, jeżeli mam być szczery.

Ale Harry nie umiał pogodzić się z tym zimnym jak lód uczuciem odrzucenia, które go opanowało. Nie był w stanie wymyślić już niczego złośliwego, co mógłby powiedzieć mężczyźnie. Potrafił myśleć jedynie o Draco Malfoyu klęczącym przed Snape'em i ssącym jego penisa. I ten obraz doprowadzał go do szaleństwa wypełnionego... czymś gorzkim i niewybaczalnym.

Spojrzał na Snape'a, czując się pokonanym.

- Malfoy jest gejem?

Mężczyzna prychnął.

- Nie, Malfoy nie jest gejem. A nawet jeżeli by był, to i tak wciąż pozostałby heteroseksualny, ponieważ musi spłodzić potomka rodu Malfoyów. Jesteś taki łatwowierny. Znieważanie cię staje się coraz zabawniejsze.

- Nie wiem, dlaczego muszę się tego uczyć, zresztą ty i tak jesteś w tym lepszy, więc równie dobrze możemy przestać.

- Nie, Potter - powiedział mężczyzna, okrążając stół. Zatrzymał się tuż przed Harrym. - Musisz się tego nauczyć, ponieważ jeśli tego nie zrobisz, to pozwolisz, aby inni mieli nad tobą władzę. Jeżeli dopuścisz do tego, aby ludzkie słowa miały na ciebie wpływ, to dasz im władzę. To bardzo proste.

- Władzę? - Harry nie był pewien, do czego Snape zmierza.

- Tak. Władzę. Wyobraź sobie, że walczysz z wrogiem i musisz się skoncentrować na każdym ruchu. W twoim przypadku kilka trafnych obelg może całkowicie przebić się przez twoją obronę, a to czyni cię łatwym celem.

- Aha - powiedział Harry. Wyobraził sobie pojedynek z Bellatrix Lastrange. To było pewne, że przypomni mu o Syriuszu. I Harry wiedział, że stałby się zamroczony z wściekłości, gdyby to zrobiła. - Chyba rozumiem.

- To dobrze. Ponieważ wciąż będę cię obrażał i ranił, dopóki nie nauczysz odwdzięczać mi się obelgą za obelgę. Dopóki nie będziesz się wzdrygał przed używaniem przeciwko mnie mojej przeszłości jako Śmierciożercy. Potrzebujesz jakiegoś sentymentalnego zapewnienia, że nie powiem Malfoyowi o twoich umiejętnościach seksualnych przy pierwszej nadarzającej się okazji?

Harry parsknął.

- Nie - odparł, starając się nie wyglądać na nadąsanego. - Być może pocałunek pomógłby w przywróceniu mi wiary w twoje intencje.

Snape złapał Harry'ego za brodę i złożył szybki pocałunek na jego ustach.

- Masz. A teraz bierz się do pracy, Potter. - Snape obrócił się i podszedł do swojego stołu.

Harry uśmiechnął się i powrócił do przepisu na Eliksir Wielosokowy. Teraz, kiedy wiedział, dlaczego tak ważne jest, aby nauczył się przyjmować zniewagi, nie tracąc nad sobą kontroli, czuł się dużo lepiej. Ale nie potrafił przestać myśleć o tym, że to będzie chyba najtrudniejsza lekcja, jaką przyjdzie mu opanować tego lata.CDN


 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Komentarze
dungeons and dragons
 
CielP dnia maja 14 2010 16:23:33
o.O bez kitu uwielbiam IzZ <33 ^^
Severus jest w tym ff taki inny.. Ciepły (?)
Strasznie zapadają mi w pamięć te sceny z samokontrolą smiley
Interesujące i będą na pewno użyteczne..
I te słodkie pocałunki ... ff zupełnie z innych niż DI.
Ajć każde Snarry jest boskie.. A tu te mieszkanie ze sobą, wspolna praca, lekcje...
Nie lubię natomiast opowiadań w których Severus cierpi, i jest wykorzystywany, szczególnie przez "wielką trójcę Gryffindoru" Zabiłabym drani, nawet jeżeli to chrzestny Harrego..
No to tyle
Pozdrawiam CielP
Kagome dnia maja 14 2010 18:16:16
O jak dobrze ^^ Jakie wspaniałe zakończenie tego tygodnia ;d
Tęskniłam za IZZ smiley,
Akcja idzie do przodu i dobrze smiley
No i mamy Seva *_* i Harry'ego w jednym łóżku smiley
Czego więcej można chcieć? ;P
Rozmowy w/w pary zawsze należały dla mnie do najlepszych fragmentów tego ff. Zwłaszcza ten fragment " Ale ja nie jestem homoseksualistą"
No i są pocałunki, coś czego brakuje mi w DI (pocałunki usta usta - taka mała sugestia)
Czyta się przyjemnie gładko i szybko, nie zgrzyta mi nic, zdania mają senssmiley Innymi słowy dobra robota.
Oby tak dalej smiley
Pozdrawiam, Kagome.
Salomanka dnia maja 14 2010 18:51:06
Aaaaww!
Severus..! <333
Cuuudowne! <333
Sev z IzZ nie wzbudza co prawda emocji tak wielkich, jak Wasz Sev z DI (jedyny prawdziwy Severus smiley), ale było kilka momentów, kiedy pomyślałam: "OCH!". Wyjątkowy rozdział, jeden z moich ulubionych. Ach! XD
Już sam początek, pierwsze zdania - nie wyróżniają się jakoś szczególnie, ale stanowią miłe zapewnienie, że coś się wydarzy smiley
Harry jest, o zgozo, miły. Nawet jeśli tak głęboko 'nieuświadomiony' xD Nie nazwałabym go jednak "radosnym gejem". Raczej entuzjastycznym ; )
I Sev, który podczas rozmowy z nim patrzy to w dół, to w sufit... Ha! XD
"Harry (...) pogładził palcami ramię Snape'a w pojednawczym geście" - jakie to moje xD Zawsze czule macam ludzi po ramieniu ;D

Szkoda, że wątek z Syriuszem i ich wspólną przeszłością został tak spłycony. Nie wyjaśniło się, dlaczego Syriusz wykorzystywał Severusa - dla zemsty? Dla przyjemności? Hm. Można by to było rozbudować, potraktować nieco bardziej opisowo. Z drugiej strony, nienawidzę, po prostu nie trawię tej postaci, więc może i lepiej, że jego rola została umniejszona.
"Twój ojciec chrzestny był podstępnym, zaślepionym, nieodpowiedzialnym, narwanym, aroganckim, nietolerancyjnym łajdakiem!" - BRAWO, Severusie! *skacze wokół Snape'a i wychwala go pod niebiosa*
Ogromnie zaskoczyło mnie więc, gdy Potter sam później przyznał, jak łatwym celem był Black. Przyszłóo mu to z wielkim trudem, ale nie może już twierdzić, że było inaczej.O Severusie...

Zachwycający był uśmiech Snape'a, chwilę po jego orgazmie. Jeden kącik ust unosi się lekko do góry, a zwariowane snarrystki mają z tego tak ogromną satysfakcję : D
Bo "Snape wybuchnął śmiechem, częściowo chowając twarz w poduszkę" jest już poza moimi granicami pojmowania xD Wyobrażacie to sobie? Jej. Severusik słodki xD

"Snape oparł dwie poduszki o zagłówek, usiadł podpierając się na jednej z nich, poklepał zapraszająco miejsce obok siebie i odchrząknął. - Niech mi pan powie, panie Potter, od jak dawna skrywa pan seksualne fantazje dotyczące mężczyzn?"
Uklepywanie podusi... <3 Stanowczo domagam się otrzymania tejże poduszki. Przyznaję, moja fascynacja tym obiektem jest nieco nienormalna, ale co robić..? A z Severusa niezły psychoanalityk jest, taki troskliwy i rzeczowy jednocześnie ; )
("Po pierwsze, jeżeli kiedykolwiek powiesz komukolwiek, że dałem ci szczerą poradę, to rzucę na ciebie dokładnie każdą klątwę ze "Śmierci przez różdżkę", rozumiesz? - Harry przytaknął, nie będąc pewien, do czego zmierza Snape. - Dobrze. A teraz rada".)

Następny fragmencik - Sev zapewnia, że nie jest bezduszny. A przynajmniej nie za bardzo xD Szkoda, Harry'emu należy się kilka słów prawdy o Syriuszu. Za co ten dzieciak tak go lubi, nawet nie mieli okazji się nigdy poznać. Pfff!

Snape'a kocham też za wszystkie uwagi, jakie rzucił w trakcie rozmowy w 'laboratorium'. Nazwanie nioekompetencją fakt 'sprowadzeniea' Voldemorta - bezcenne! Dobrze, że Harry naprawdę uczy się wykorzystywać swój mózg i zapamiętuje coś z tego, co wpaja mu Seerus. W ogóle w tym ff Harry jest wyjątkowo pojętnym uczniem, nawet jeśli motywy jego postępowania początkowo były niewiarygodnie dziecinne. A właśnie, co z jego Planem? XDUkochany fragment:
"- Dursleyowie ciągle opowiadali o tym, że homoseksualiści to gwałcący dzieci zboczeńcy.
- Kto by pomyślał, że ci mugole będą mnie aż tak dobrze znać? - odpowiedział spokojnie mężczyzna."
Tak wiele mówi o Severusie... Ten stoicki spokój, za którym na pewno kryła się jednak ciekawość, jak, w obliczu całej wcześniejszej rozmowy, ich obecne relacje odbiera młody Harryś xD

Podobało mi się jeszcze zdanie:
"I Harry czuł się uspokojony, zrelaksowany i trochę mądrzejszy, podczas gdy puls mężczyzny utulał go do snu".
Z uwagi na pojawiającą się refleksję Harry'ego - zauważył, jak wiele daje mu 'związek z Severusem smiley

I nie mogę zapomnieć o:
"- Być może pocałunek pomógłby w przywróceniu mi wiary w twoje intencje.
Snape złapał Harry'ego za brodę i złożył szybki pocałunek na jego ustach.
- Masz. A teraz bierz się do pracy, Potter."


Jedno, co mnie irytuje, to powtarzający się zwrot "ssać penisa". Nie wiem, jak jest w oryginale, nie chce mi się tego sprawdzać; a może to celowy zabieg stylistyczny?Podsumowując... Nie napisałam zbyt wiele o treści rozdziału, skupiwszy się głownie na poszczególnych zdaniach, fragmentach wypowiedzi Severusa i jego poduszce. A całośc była po prostu sympatyczna! ;D Każdy rozdział tego ff oceniam bardzo surowo, jedne uwielbiam, inne mnie irytują, ale to może świadczyć tylko o tym, że nie można pozostać wobec tego tekstu obojętnym. Mam nadzieję, że tak pozostanie aż do końca!

Po przeczytaniu komentarza Kagome, naszła mnie wizja, jak skończy się DI. Otóż zakończy się pocałunkiem! ;D Ha ha, oby nie!!! (Mam taką nadzieję z różnych powodów smiley)

Hmmm... *wraca do ulubionych fragmentów*

"Chcę ci pokazać, że preferowanie mężczyzn nie jest słabością. Staje się nią, kiedy pozwolisz, aby inni użyli tego przeciwko tobie"


Taaak.
Dziękuję Wam za ten rozdział. Kaczalka również świetnie się spisała.
(Chociaż, chyba mignął mi gdzieś brak kropeczki... A, kogo to obchodzi? ;D)
Raz jeszcze - dziękuję.
mea dnia maja 14 2010 20:49:36
Nie mogłabym sobie wymarzyć lepszego zakończenia tygodnia niż IzZ na deser smiley (tzn mogłabym ale nie wypada wywlekać DI przy każdym spotkaniu moich palców z klawiaturą smiley smiley xD )

Ten rozdział można w całości nazwać "pouczającym". Pedagogiczne zdolności Snape'a zadziwiają mnie coraz bardziej xP

Pominę sferę erotyczną, bo akurat w tym rozdziale nie pchała się na widok i grzecznie pozostała w tle. Chociaż oczywiście zaznaczyła swą obecność cudownym macankiem xD

Przyszło mi do głowy, że Snape oprócz oczywistej żądzy, żywi do Pottera także trochę ojcowskie uczucia. Przecież on go praktycznie wychowuje. Co prawda Harry jest już dużym chłopcem i spędził ze Snapem stosunkowo niewiele czasu, to jednak Nietoperz byłby świetny w prowadzeniu "weekendowych kursów wychowawczo-orientacyjnych" smiley

Bardzo mi się podobał ten moment kiedy Snape pomaga Harry'emu uświadomić sobie prawdę i kiedy widać, że naprawdę zależy mu na tym by chłopak zrozumiał, że nie wszyscy są tacy dobrzy i wspaniali na jakich wyglądają.

A potem ta lekcja samokontroli. Snape przeszedł samego siebie. Znając temperament Gryfona to i tak jestem w szoku, że tyle wytrzymał. I najlepsze w tym wszystkim jest to, że nie złamał się przy obelgach kierowanych pod adresem Syriusza (chociaż wizja Blacka obciągającego Śmierciożercom w piekle była raczej intrygująca), a dopiero kiedy Snape odwołał się do ich wspólnej relacji. I co się okazało? Już nie Harry-Zemszczę-Się-Potter tylko nagle Harry-Chcę-Mieć-Wyłączność-Na-Obciąganie-Potter? Boli go Malfoy na kolanach? Oj, panie Potter, czyżby pieprzona zazdrość? Sentymencik do tłustego dupka? Porobiło się, nieprawdaż?

A Mistrz Eliksirów celuje pewnie i sprawnie. Bolesne obelgi na zawołanie. Hej Ho.

A teraz fragment, który mi się spodobał xD (nie najbardziej, bo nie potrafię powiedzieć, który najbardziej, ale ma coś w sobie takiego uroczo-śmiesznego smiley )
- Po pierwsze, jeżeli kiedykolwiek powiesz komukolwiek, że dałem ci szczerą poradę, to rzucę na ciebie dokładnie każdą klątwę ze "Śmierci przez różdżkę", rozumiesz?
hahahaha miażdżące xD

No i jeszcze ten, czyli 100% Harry'ego w Harrym smiley
- Muszę przyznać, że nigdy nie brałem cię za pederastę, Potter - powiedział Snape, a w jego głosie zabrzmiała nuta ciekawości.

- Za kogo? - Harry odsunął się odrobinę i ułożył wygodniej, podpierając się na łokciu. Ich nogi nadal były splatane, ale w ogóle mu to nie przeszkadzało.
Potter jak zwykle elokwentny. Powinien zacząć czytać słownik zamiast "Qudditch przez wieki" smiley Najpierw zbłaźnił się z fellatio teraz z pederastą xD powinien zatrudnić Snape'a w roli native speakera smiley

I zdecydowanie potrafię być zboczeńcem, Potter. Spędzimy ze sobą jeszcze tydzień. Tylko poczekaj.
Och Severus!! <3 nie obiecuj, ty hultaju!! xD :*

Ogólnie rozdział boski, jak całe to opko i nie będę robić tajemnicy z wielkiego pragnienia poznania reszty smiley xD

Tłumaczenie the best from the best from the best xD

Buziaki lecą do Ariel i do Gobuss i do Kaczalki za wspaniałą pracę wykonaną nad rozdziałem

:* (dla A)
:* (dla G)
:* (dla K)

No to siema i pozdrówki od mei xP
Yuriko-chan dnia maja 14 2010 21:40:36
Hmm przyznam ze ja tez uwielbiam czytać niektore komentarze (Salomanka smiley;*) Obawiam sie, ze Harry przegrywa. Jasne bylo od poczatku, ze ta zemsta mu nie wyjdzie, ale po tych emocjach zwiazanych z wypowiedzia o Malfoyu i ssaniu penisa Severusa w gabinecie jestem tego pewna. Harry wpadłeś smileysmileysmiley Strasznie strasznie lubie tego Severusa. Po prostu go lubie, taka ciepła sypatią. Te wszystkie wyzwiska... to wszystko jest takie urocze smiley i takie Snape'owate ;D "ssanie penisa" uzywane tak czesto tez jest zabawne ;D Seviś chcial mowic fellatio, ale Harry spłycił to do "obciagania" xD wiec ;P pozatym słowo penis w ustach Seva ;Dsmileysmileysmiley To co oni we dwoje robią w łozku nie jest jakies wyszukane, ale po prostu ujmujące. Ile radosci czlowiekowi moze dać robienie dobrze ręką smiley stopniowo sie posuwaja do przodu, ale nie jakoś drastycznie, podoba mi sie ;D zastanawiam sie jak to bedzie jak ten wspolny tydzien minie. Jak wtedy beda wygladac ich relacje? ;>

Kocham to, ze Harry sto razy skuteczniej uczy się, dostajac fajne nagrody smiley podoba mi sie,ze cos te lekcje Seva mu dają smiley "wygram! i ty bedziesz ssał mojego penisa" xD
kopciurek dnia maja 14 2010 23:19:15
Harry, radosny gej


- Może i tak było, Potter, ale ja wciąż żyję. Podczas gdy twój ojciec chrzestny obciąga Śmierciożercom w piekle.


Padłam xD

Boże, wasze komenatrze są takie długaśne! Ja nie wiem, skąd wy bierzecie wenę na nie xD Ja ostatnio w ogóle nie umiem sklecić w miarę sensownego i długiego komentarza.
A ten rozdział był taki.. hmm... sielankowy dość. Wydawałoby się, że to koniec historii. Spokój, ukojenie... Byłoby fajnie, ale zaczyna mnie drażnić ciepły Severus. Nie wyobrażam go sobie, jak daje dobre rady Harry'emu, jak go całuje, kiedy ten ma ochotę. Dość dziwne XD Wolę ostrzejszego Severusa.
Fik zmierza chyba w inną stronę niż myślałam. Szkoda, bo podobał mi się pomysł z uznaniem Snape'a za pedofila i zboczeńca. Byłam ciekawa jego reakcji, kiedy wszyscy by się o tym dowiedzieli, a tu... proszę. Zapewne Harry zakocha się w Severusie i zacznie nawet obwiniać Syriusza o to, co zrobił w dzieciństwie. Szkoda, szkoda, szkoda.
Chociaż... może się mylę xD Może jednak nie wszystko stracone i dodzie do tego kulminacyjnego momentu, na który czekam od początku tego opowiadania.
To tyle ode mnie XD
Dziękuję xD

:**
repress dnia maja 14 2010 23:43:34
- To było miłe - powiedział Harry

Mam deja vu *.*

- Muszę przyznać, że nigdy nie brałem cię za pederastę, Potter - powiedział Snape, a w jego głosie zabrzmiała nuta ciekawości.
- Za kogo? - Harry odsunął się odrobinę i ułożył wygodniej, podpierając się na łokciu. Ich nogi nadal były splatane, ale w ogóle mu to nie przeszkadzało.
- Za homoseksualistę.
Harry zamrugał.
- Ale ja nie jestem homoseksualistą.
Snape wybuchnął śmiechem, częściowo chowając twarz w poduszkę.

Gdybym miała poduszkę, zrobiłabym to samo. Pozostało mi tylko walnąć głową w blat biurka śmiejąc się histerycznie. Liczyłam na trochę więcej inteligentnego Pottera z biegiem zdarzeń (mogłabym wtedy wybaczyć rozdział pierwszy, brr).

- Zazwyczaj nie omawiam ze studentami ich prywatnych problemów. Jednakże, skoro już tutaj jesteśmy, zobaczymy, co da się zrobić.

*przewraca oczami* Jakby było tu coś do robienia. On po prostu chce to zrobić TERAZ.

Chcę ci pokazać, że preferowanie mężczyzn nie jest słabością. Staje się nią, kiedy pozwolisz, aby inni użyli tego przeciwko tobie.

Czułam się, jakbym czytała jakiś poradnik z cyklu "jak poradzić sobie z...".

Ale Harry nie umiał pogodzić się z tym zimnym jak lód uczuciem odrzucenia, które go opanowało. Nie był w stanie wymyślić już niczego złośliwego, co mógłby powiedzieć mężczyźnie.

Potter zdecyduje się na swój "sprytny" plan? Zda sobie sprawę, że kocha (?!) Severusa i wszyscy będą żyli długo i szczęśliwie?
szalonamarchewa dnia maja 15 2010 12:26:45
woooooooow! Jak szybko kolejny rozdział! Dziękuję dziewczyny!
Ale powolutku! Od początku!
Najpierw krótka scena zbliżenia- nic wyrafinowanego, trochę delikatnego erotyzmu, nie pojawił się tu jeszcze jakiś seksualny przełom.
Dalej mamy rozmowę o homoseksualizmie. W sumie ta cała rozmowa...hmm....Snape mądrze wytłumaczył Harry'emu, że jego preferencje seksualne nie koniecznie muszą się spotkać z akceptacją, 'Harry wesoły gay' mnie rozbroiłosmiley
Podobało mi się, że Snape powiedział,że dałby pannie Granger kredyt zaufania, to pokazuje, że Mistrz Eliksirów chyba darzy jej inteligencję jakimś tam szacunkiem.
Co do całej sprawy z ojcem chrzestnym- hmmm...ten wątek niezbyt mi się podoba, nie lubię takiego komplikowania(?)....ale z drugiej strony, Harry dowiedział się jaki był jego ojciec chrzestny. Był świnią. Nigdy nie lubiłam tej całej drużyny 'świętych, boskich Gryfonów'. To jak traktowali Snape'a w oryginalnej serii książek było podłe i szczerze ich nienawidziłam.
Generalnie cała rozmowa Harry-Snape, była dość sztuczna, jakby recytowana z podręcznika, ale mimo to czytałam ją z zainteresowaniem, w pewnym sensie autor IzZ wprowadził do opowiadania wątek dydaktyczny.
Prowokowanie Harry'ego było naprawdę świetne. Takie przekonywujące! Ja uwierzyłam Snape'owi, że Malfoy jest gejem! Brrrrr! Jak dobrze, że to nie było prawdą!
Myślę, że Harry jest coraz bliżej zakochania się. I to może wywrócić jego 'plan' do góry nogami. O ile już nie wywróciło!
Szkoda, że ten rozdział właściwie jest dość krótki,ale liczę, że w kolejnym będzie się więcej działosmiley
Na koniec ten mały pocałunek bohaterów, niby nic a cieszysmiley
To było dość słodkiesmiley
Czekam na więcej dziewczyny!smiley
Weny życzę!
Świetna robota!smiley
Sweetkawai dnia maja 16 2010 16:41:36
O Matko jedyna! smiley
Nie spodziewałam się aż takiego miłego prezentu w weekend. Ale muszę chwilkę ochłonąć bo za dużo emocji się jeszcze przeze mnie przewala smiley
Może zacznę od tego, że jak do tej pory to chyba mój ulubiony rozdział. Bardzo dużo sprzecznych emocji we mnie wywołał.
Już sam początek dał mi przedsmak reszty. Ale nie spodziewałam się, że kochany Severus zacznie rozmowę o homoseksualnej stronie Harry'ego.
"Snape wybuchnął śmiechem, częściowo chowając twarz w poduszkę."
W tym momencie przeżyłam ogromny szok smiley bo za żadne skarby nie umiem sobie tego wyobrazić ( może to też jest zasługa tego, że dla mnie tym prawdziwym jest ten z ID smiley ).
Zaś określenie "Harry radosny gej" to mnie rozłożyło na łopatki i prawie się popłakałam ze śmiechu.
Heh ale ta historia z Syriuszem tylko podniosła mi poziom agresji. Nie znoszę ojca chrzestnego Harry'ego. I w sumie cieszę się, że za bardzo nie jest wyjaśniona sytuacja dlaczego wykorzystywał Severusa.
Muszę przyznać, że najbardziej uwodzi mnie wizja pocałunków ( bo chyba tego najbardziej mi brakuje w ID ). Na samą myśl dostaje rozkosznych dreszczów ^^ Buziak na zgodę mnie rozczulił. Jeszcze teraz nie umiem opanować uśmiechu na samą myśl.
Z niecierpliwością czekam na następną porcję Snarry smiley
Dużo weny życzę smiley
Jesteście wspaniałe!
ha_lucynka dnia maja 17 2010 11:19:39
Jak zawsze niesamowite - i autorce i tłumaczkom należą się duuuże brawa (Becie z resztą również). Dreszcze podczas czytania gwarntowane smiley

Znalazłam takiego cosia:
Po prostu próbuje ci wytłumaczyć, jak działa ten świat (...)
próbuję - ogonek poszedł na spacerek, cóż się dziwić - maj smiley

I jeszcze mała sugestia - od penisów aż się roi - nie można by zastąpić niektórych choćby fiutem czy kutasem?
Doris dnia maja 17 2010 16:27:29
Witam!
Naprawdę lubię rIgranie z zemstąr1; Może nie jest aż tak bardzo oryginalne ale na pewno ma w sobie to rcośr1; Lubię w tym rozdziale Harryr17;ego tutaj wydaje mi się trochęr30; inny. Ciągle zastanawiam się jak to wszystko się skończy. Pomimo, że zaglądałam do oryginału to jednak nie za dużo zrozumiałam xD Taaakr30; ja i moja znajomość angielskiego jest bliska zeru. Nigdy jakoś nie ciągnęło mnie szczególnie do tego języka. Ale wiem, że w przyszłości się to na mnie zemści. Severusr30; nie wiem co temu facetowi chodzi po głowie niby zupełnie inny niż w DI, ale moim skromnym zdaniem nie jest jeszcze tutaj takim kochanym puchatym(!) Seviczkiem. I chwała Merlinowi! Lubię tutaj Harryr17;ego jest taki jakiego go kocham. Bo jednak lubię naszego Wybrańca i w fandomie i nawet w kanonie. Jednak jeśli ktoś robi z niego ucieleśnie zła lub jakąś beksę to mam ochote walic głowa w klawiaturę. Cięty język Mistrza Eliksirów i zazdrość Harryr17;ego o Naczelnego dupka Hogwarty jest dobrze pokazana.
Na koniec życzę weny, cierpliwości i dużo czasu dla tłumaczek a także dla bety.
paulinka94 dnia lutego 02 2011 18:18:51
Nigdy nie interesowały mnie inne fiki z tej strony oprócz DI. Jednak ten jest genialny.Nie zaprzeczę że z Blacka zrobiłyście zwykłego kurwiarza.Co niezaprzeczalnie mi się podoba smiley Ten odcinek jest jednym z moich ulubionych. Szkoda że Fik tak się zakończył.Przeskoczył o wiele ważnych wydarzeń. Przynajmniej tak mi się wydaje.smiley
jusoks dnia kwietnia 26 2011 12:58:15
Te lekcje z samokontrolą są ciekawesmileymam nadzieję ze uda mu sie to opanować bo Sev co do tego ma całkowita racje.Harry jest zbyt nie opanowany i narwany;p
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Dodaj komentarz
dungeons and dragons
 
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Oceny
dungeons and dragons
 
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Świetne! Świetne! 100% [1793 Głosów]
Bardzo dobre Bardzo dobre 100% [1793 Głosów]
Dobre Dobre 100% [1793 Głosów]
Przeciętne Przeciętne 100% [1793 Głosów]
Słabe Słabe 100% [1793 Głosów]
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Logowanie
dungeons and dragons
 
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Gdzie można nas znaleźć/Where you can find us
dungeons and dragons
 
WATTPAD
ARCHIVE OF OUR OWN
YOUTUBE
GOODREADS
FACEBOOK
TUMBLR
INSTAGRAM
TWITTER
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Ważne
dungeons and dragons
 
If you're from another country and you've registered, send us an e-mail with your login, so we can activate your account: ariel_lindt@wp.pl

Nie wyrażamy zgody na kopiowanie i umieszczanie naszych ficków i tłumaczeń w innych miejscach!

Ariel & Gobuss
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Shoutbox
dungeons and dragons
 
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

arielgobuss
10/02/2024 23:16
Cieszymy się, że podoba Ci się seria. Dzisiaj wrzuciłyśmy kolejną część :-)
mansonalia
09/02/2024 19:51
Właśnie przeczytałam waszą mini serię i o mój Boże ta scena ze sprawdzianem tak bardzo przypominała rozdział z DI, ale zszokowało mnie to że mistrz go wziął w pełnej klasie uczniów to było coś nowego.
arielgobuss
01/02/2024 22:31
Mamy nadzieję, że cieszycie się z nowej serii "Mistrz i chłopiec". Musimy przyznać, że niektóre sceny z tej serii mogły wylądować w DI :-)
arielgobuss
01/02/2024 22:00
Jeśli chodzi o DI po polsku to chcemy żeby było tylko na naszej stronie. Wszystkie ukradzione wersje udostępnione na Wattpadzie bez naszej wiedzy zostały już usunięte.
arielgobuss
01/02/2024 21:54
Wszystko co planowałyśmy udostępnić jest już na Wattpadzie na naszym koncie.
SquishakSquishy
01/02/2024 02:08
Można udostępnić na wattpada?
arielgobuss
04/01/2024 15:15
Postanowiłyśmy dokończyć tłumaczenie DI na angielski. I mamy teraz dużą przyjemność z powrotu do świata DI i porównywania go z naszym nowym światem z książki :-)
arielgobuss
04/01/2024 15:10
Witamy w Nowym Roku! Ile to już lat minęło? Dzięki, że tu wracacie i dalej obdarzacie miłością DI :-)
starcatcher
23/11/2023 20:58
Przeczytałam znowu. Po takim czasie. Dzięki
mansonalia
18/10/2023 21:35
@Selfish ja tak samo, czas na ponowne przeczytanie tego dziełasmiley
Selfish
02/08/2023 23:06
Co roku czytam całość od początku... Znowu nadszedł ten czas
rocketlover
31/07/2023 03:55
Any Snarry lovers still here?
Estera Sultan
02/10/2021 18:42
Dziękujemy wam bardzo, z powrotem można wszystko czytać
arielgobuss
21/09/2021 15:40
Witamy, mamy świetną wiadomość. Po wielu trudach udało nam się odzyskać hasło i do jutra wszystko będzie z powrotem działało smiley
mansonalia
21/09/2021 15:18
Nie można przeczytać DI, bo strona zmienila hosting i nie skopiowali jej do końca. Możliwe że już w ogóle nie będzie mozna tutaj przeczytać DI ani innych opowiadań.
Napoleon
17/09/2021 15:57
Nie można wejść na DI ani przeczytać. smiley( Proszę zróbcie coś z tym
JesusSlippers
17/09/2021 15:35
Witam czemu nie można przeczytać już DI?
arielgobuss
18/08/2021 10:24
Może trafiły do spamu albo gdzieś indziej i je przeoczyłyśmy? Można pisać na ariel_lindt@wp.pl albo ariellindt@gmail.com
Napoleon
21/07/2021 20:37
Ale może skrzynka jest zapełniona lub coś podobnego i nie dostałyście emaili.
Napoleon
21/07/2021 20:34
Dobrze, a na jaki email powinno się wysłać wiadomość? Wcześniej ja oraz koleżanka pisałyśmy na ariel_lindt@wp.pl
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

Copyright © 2006